Kiwi Cup

Kiwi XTerra Triatlon již Zítra!

31. července 2009 v 19:38 | Aleš
Takže, zítra tu máme další již tradiční závod a to Kiwáka! Start je již tradičně na Rolavě v 10:00, kde se poplave cca 500 m v trošku studené, ale zato v čisté Rolavě. Poté se jede 26 km těžkým lesním terénem, aby se mohlo U Čutňáka vyměnit kolo za nohy a uběhnout závěrečných 5 kilometrů. Zápisné je také tradiční, opět 100 ,- kč. Potvrzení účástníci ze strany Penguins jsou prozatím Aleš, Adam, Toník, Pítrs a snad Erik. Zbytek buď z důvodů handikepových nebo dovolenkových na startu nebude. Po závodě bude U Čutňáka znovu tradiční kulturní program (Asi zase zpívání pro děti i dospělí :)). Takže všichni si připravte náhradní lepení, ionťáky a podobný sračky, který pijete a zítra před desátou na rolavě. Good Luck.

Trasa Kolo @ Rolava - Dalovice
Trasa Běh @ Dalovický Park a okolí

Xterra Kiwi Muž/Cup 2008

2. srpna 2008 v 21:58 | Aleš
Takže, dneska se odehrál 17.ročník Kiwáka. Kdo vyhrál není podstatné protože tady máme veliké zklamaní a to hned dvě. V obou figuruje Milan. Za prvé: dojel jako poslední celkově a mě toho "plný kecky". A za druhé: Jako cena útěchy pro něj měla být domluvena cena Kiwi Missák, ale vyhrál to nějakej šmoula z Božáku kterej prý nebyl vůbec hezkej. Ale jinak byl nejlepší peunguín Adam (!) který ale to stou běžeckou tratí nebral moc vážně, vzal to kolem tvrziště, na chvilu si zdřívnul a když potom kolem něj proběhl Aleš tak běžel snim. Bylo domluveno že Aleše nechá před sebou, ale jak říká je těžší a z kopce mu to "běží" líp. Jo a jinak byla jako Kiwi Dalovice vyhlášena Zdenka Štýbrová.

25. července 2008 v 8:56 | Aleš
Tak,už se jenom 7x vyspíme a je to tady.Začne 17. ročník Kiwáka.
Tady máte Mapy trasy kola a běhu,aby zase někdo nezabloudil do Ostrova že jo Adame :)
Trasa kola - 26 km
Trasa běhu - 4 km

XTerra Kiwi 2007 - Jak dopadli naši členové

23. června 2008 v 9:14 | Aleš
Minulý rok byl nejlepší Penguin na KIWI Cupu překvapivě Milan.
Byl nejlepší protože v běhu,místo 3 km uběhl asi jenom 300 metrů.Vzal to kolem školky,přes Tvrziště a byl u Čutnáka.